Imobiliare București, județul București

36 anunțuri publicate în București. Publicarea este gratuită, iar promovarea pe primul loc se face transparent, cu credite.

Cartiere și zone din București

GARSONIERĂ TIP PENTHOUSE – PREȚ PROMOȚIONAL 65.000 EURO
VânzareApartament

GARSONIERĂ TIP PENTHOUSE – PREȚ PROMOȚIONAL 65.000 EURO

Sector 4, Apărătorii Patriei, București, București

2 camere 34 m²

65.000 EUR

0 vizualizări
Birou studio renovat total, totul nou - Decebal
ÎnchiriereBirou

Birou studio renovat total, totul nou - Decebal

Sector 3, Decebal, București, București

1 camere 40 m²

480 EUR/lună

0 vizualizări
Birou 4 camere Herastrau- Sos. Nordului in vila
ÎnchiriereBirou

Birou 4 camere Herastrau- Sos. Nordului in vila

Sector 1, Șoseaua Nordului, București, București

4 camere 115 m²

1.199 EUR/lună

0 vizualizări
Ocazie! Ap. 2 camere Bd Unirii, TOTUL NOU
VânzareApartament

Ocazie! Ap. 2 camere Bd Unirii, TOTUL NOU

Sector 3, Unirii, București, București

2 camere 62 m²

205.000 EUR

1 vizualizări
Ultracentral, în Blocul Wilson – 131 mp pentru un sediu profesional reprezentati (copie)
ÎnchiriereBirou

Ultracentral, în Blocul Wilson – 131 mp pentru un sediu profesional reprezentati (copie)

Sector 1, Universitate, București, București

4 camere 131 m²

1.399 EUR/lună

0 vizualizări
Apartament 4 camere Herastrau- Sos. Nordului in vila, confort lux
ÎnchiriereApartament

Apartament 4 camere Herastrau- Sos. Nordului in vila, confort lux

Sector 1, Șoseaua Nordului, București, București

4 camere 115 m²

1.199 EUR/lună

0 vizualizări
GARSONIERĂ DE VÂNZARE DIRECT DE LA DEZVOLTATOR
VânzareApartament

GARSONIERĂ DE VÂNZARE DIRECT DE LA DEZVOLTATOR

Sector 3, Liviu Rebreanu, București, București

1 camere 24 m²

60.000 EUR

0 vizualizări
GARSONIERĂ DE VÂNZARE | SECTOR 3 | RANDAMENT 7,4% | 0% COMISION
VânzareApartament

GARSONIERĂ DE VÂNZARE | SECTOR 3 | RANDAMENT 7,4% | 0% COMISION

Sector 3, 1 Decembrie 1918, București, București

1 camere 21 m²

56.500 EUR

0 vizualizări
Fără fotografie
ÎnchiriereBirou

Birou în Unirii, 110 mp

Sector 3, Unirii, București, București

110 m²

Preț la cerere

0 vizualizări
Piata Muncii Decebal Spatiu comercial de inchiriat 107 mp
ÎnchiriereSpațiu comercial

Piata Muncii Decebal Spatiu comercial de inchiriat 107 mp

Sector 3, Decebal, București, București

107 m²

2.200 EUR/lună

0 vizualizări
2 camere Bd. UNIRII – Piata ALBA IULIA
VânzareApartament

2 camere Bd. UNIRII – Piata ALBA IULIA

Sector 3, Unirii, București, București

2 camere 61 m²

236.999 EUR

0 vizualizări
Spațiu comercial premium pe Bd. Unirii | 385 mp | Vitrină stradală
ÎnchiriereSpațiu comercial

Spațiu comercial premium pe Bd. Unirii | 385 mp | Vitrină stradală

Sector 3, Unirii, București, București

385 m²

5.199 EUR/lună

0 vizualizări
Spațiu comercial premium | Piața Muncii Decebal
VânzareSpațiu comercial

Spațiu comercial premium | Piața Muncii Decebal

Sector 3, Decebal, București, București

110 m²

349.999 EUR

0 vizualizări
Vila deosebita Herastrau -Sos. Nordului- 3 locuri de parcare
ÎnchiriereCasă / Vilă

Vila deosebita Herastrau -Sos. Nordului- 3 locuri de parcare

Sector 1, Șoseaua Nordului, București, București

7 camere 210 m²

2.699 EUR/lună

0 vizualizări
Prima închiriere - vilă modernă, mobilata, utilata, Pipera
ÎnchiriereCasă / Vilă

Prima închiriere - vilă modernă, mobilata, utilata, Pipera

Sector 1, Pipera, București, București

4 camere 100 m²

1.350 EUR/lună

0 vizualizări
Piata Muncii Decebal Spatiu comercial de inchiriat 100 m2, posibilitate terasa
ÎnchiriereSpațiu comercial

Piata Muncii Decebal Spatiu comercial de inchiriat 100 m2, posibilitate terasa

Sector 3, Decebal, București, București

100 m²

3.400 EUR/lună

0 vizualizări
Apartament 150m2 in vila Primaverii-Beller
ÎnchiriereApartament

Apartament 150m2 in vila Primaverii-Beller

Sector 1, Dorobanți, București, București

4 camere 150 m²

1.299 EUR/lună

0 vizualizări
2 camere | Rond Alba Iulia | Vedere stradală | Renovare premium
VânzareApartament

2 camere | Rond Alba Iulia | Vedere stradală | Renovare premium

Sector 3, Alba Iulia, București, București

2 camere 69 m²

235.999 EUR

0 vizualizări
Apartament 3 camere decomandat, LUX, Dorobanți/ Beller
ÎnchiriereApartament

Apartament 3 camere decomandat, LUX, Dorobanți/ Beller

Sector 1, Dorobanți, București, București

3 camere 80 m²

1.350 EUR/lună

0 vizualizări
Unirii spatii de birouri / Piata Alba Iulia / utilitati incluse in pret
ÎnchiriereBirou

Unirii spatii de birouri / Piata Alba Iulia / utilitati incluse in pret

Sector 3, Unirii, București, București

101 m²

1.799 EUR/lună

0 vizualizări
Garsoniera renovata total, totul nou - Decebal
ÎnchiriereApartament

Garsoniera renovata total, totul nou - Decebal

Sector 3, Decebal, București, București

1 camere 40 m²

475 EUR/lună

0 vizualizări
Vanzare Ap. 2 Camere * Vedere Directă La Bd. Unirii. 75 Mp. Totul Nou.
VânzareApartament

Vanzare Ap. 2 Camere * Vedere Directă La Bd. Unirii. 75 Mp. Totul Nou.

Sector 3, Unirii, București, București

2 camere 75 m²

235.000 EUR

0 vizualizări
Spatiu comercial de 158 m2 | Zona Bd. Unirii
ÎnchiriereSpațiu comercial

Spatiu comercial de 158 m2 | Zona Bd. Unirii

Sector 3, Unirii, București, București

158 m²

2.800 EUR/lună

0 vizualizări
Apartament premium 2 camere | 74 mp | Terasă generoasă | InCity Residence
ÎnchiriereApartament

Apartament premium 2 camere | 74 mp | Terasă generoasă | InCity Residence

Sector 3, Alba Iulia, București, București

2 camere 74 m²

799 EUR/lună

0 vizualizări

Prețuri medii în București

Calculate din anunțurile de vânzare publicate pe PrimulAnunț.ro, în euro.

ZonăPreț mediuPreț mediu / m²Anunțuri
Toată localitatea179.323 €2.899 €17
Sector 3, Unirii225.666 €3.442 €3
Sector 3, 1 Decembrie 191856.500 €2.690 €3
Sector 1, Străulești259.000 €3.924 €2
Sector 4, Apărătorii Patriei65.000 €1.912 €1
Sector 3, Liviu Rebreanu60.000 €2.500 €1
Sector 3, Decebal349.999 €3.182 €1
Sector 3, Alba Iulia235.999 €3.420 €1
Sector 1, Universitate349.999 €2.672 €1
Sector 3, Ozana56.500 €2.690 €1
Sector 3, Titan56.500 €2.690 €1
Sector 6, Militari220.000 €2.340 €1
Sector 6, Giulești290.000 €1.638 €1

Caută și în București

Întrebări frecvente despre imobiliarele din București

Cât costă un apartament sau o casă în București?

Prețul mediu cerut pentru proprietățile de vânzare din București este de aproximativ 179.323 €, calculat din 17 anunțuri publicate pe PrimulAnunț.ro. Prețul mediu pe metru pătrat este de aproximativ 2.899 €.

Care sunt cele mai căutate zone din București?

Cele mai căutate zone sunt Sector 3, Unirii, Sector 3, Decebal, Sector 1, Șoseaua Nordului, Sector 3, 1 Decembrie 1918, Sector 1, Străulești, Sector 1, Dorobanți, Sector 1, Universitate, Sector 3, Alba Iulia.

Cum public gratuit un anunț aici?

Îți faci cont, alegi localitatea București, adaugi fotografii, preț și detalii — anunțul se publică imediat, fără costuri.